Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10909
Stary 23.12.2015, 20:58
Tyle czasu zastanawiali się żeby koniec końców wybrać Pawłowskiego. Mniemam, że tylko on zdecydował się objąć drużynę bez realnych wzmocnień bo już teraz wczytując się w słowa nowego trenera zauważam, że ruchy kadrowe jeżeli w ogóle będą dotyczyły zawodników z kartą na ręku.
Panu Cupiałowi życzę tyle rozumu ile ma podobno "kasy", niestety słucha nie tych co trzeba doradców.
Po sezonie wyjścia są dwa będzie albo spadek albo upadłość vide 4 liga. To co bowiem funduje nam właściciel to nic innego jak powrót do stawiania celów i wymagań bez pokrycia w materiale ludzkim - piłkarskim drużyny.
Nie wierzę w żadną zapowiedzieć nowych, lepszych zmian za sterami Cupiała.
Co więcej nikt poważny nie wejdzie w układ z Cupiałem w kontekście sponsoringu klubu wiedząc z kim ma do czynienia.
Ogólnie jesteśmy w dupie i niestety pozostaniemy w niej do czasu odejścia (bez względu na sposób) Pana Cupiała.
Odpowiedz cytując