Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.12.2015, 20:45
Najlepszy mecz: "szóstka" z Podbeskidziem
Najgorszy mecz: przegrane derby

Plus sezonu: Cierzniak, pogonienie Smudy
Minus sezonu: przegrane derby, zwolnienie Moskala

Nadzieja 2016: matką głupich
Odpowiedz cytując