Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.12.2015, 20:32. Wesolych swiat!
Chcialbym wszystkim forumowiczom zyczyc, byscie w nadchodzacym Bozym Narodzeniu znalezli spokoj od codziennego zgielku, sporow. Prawdziwego wypoczynku ciala i duszy. Poczucia wspolnoty. Celebrowac bedziemy podobnie, kazdemu z nas zaswieci ta sama pierwsza gwiazdka. Zycze rowniez, byscie poczuli w sobie troche malego dziecka i pielegnowali to jak zostalo zapisane w Pismie Swietym.

Wyjatkowy dzien, wyjatkowa noc. Co rok inaczej go przezywamy. Zycze rowniez, byscie poczuli magie swiat nie odnosnie fundowanej w otoczeniu komerchy, lecz we wlasnym otoczeniu.To od kazdego z nas zalezy, czy bedzie to czas spokoju duszy, ciala i radosci. Na tym oparty jest mistycyzm swiat Bozego Narodzenia.

By w dzien przygotowania byly swoista retrospekcja lat minionych.

By noc byla wyjatkowa nie tylko ze wzgledu na pelnie w Wigilie.

Pamietajcie o tych, ktorzy odeszli do Pana i nie moga zasiasc przy wigilijnym stole.

By w razie potrzeby puste miejsce przy stole przestalo byc tradycyjnym pustym miejscem.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 23.12.2015 o godz. 20:52.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując