|
Chcialbym wszystkim forumowiczom zyczyc, byscie w nadchodzacym Bozym Narodzeniu znalezli spokoj od codziennego zgielku, sporow. Prawdziwego wypoczynku ciala i duszy. Poczucia wspolnoty. Celebrowac bedziemy podobnie, kazdemu z nas zaswieci ta sama pierwsza gwiazdka. Zycze rowniez, byscie poczuli w sobie troche malego dziecka i pielegnowali to jak zostalo zapisane w Pismie Swietym.
Wyjatkowy dzien, wyjatkowa noc. Co rok inaczej go przezywamy. Zycze rowniez, byscie poczuli magie swiat nie odnosnie fundowanej w otoczeniu komerchy, lecz we wlasnym otoczeniu.To od kazdego z nas zalezy, czy bedzie to czas spokoju duszy, ciala i radosci. Na tym oparty jest mistycyzm swiat Bozego Narodzenia.
By w dzien przygotowania byly swoista retrospekcja lat minionych.
By noc byla wyjatkowa nie tylko ze wzgledu na pelnie w Wigilie.
Pamietajcie o tych, ktorzy odeszli do Pana i nie moga zasiasc przy wigilijnym stole.
By w razie potrzeby puste miejsce przy stole przestalo byc tradycyjnym pustym miejscem.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 23.12.2015 o godz. 20:52.
|