|
Najlepszy mecz:
- Podbeskidzie-Wisła-0:6,
- Wisła-Lech-2:0,
- Wisła-Śląsk-4:2.
Najgorszy mecz:
- Lech-Wisła-2:0,
- Wisła-Cracovia-1:2 (w sensie wynik i konsekwencje tego spotkania),
- Ruch-Wisła w Pucharze Polski.
Plus sezonu:
- Mecz z udziałem byłych i obecnych piłkarzy - Gwiazdy dla Białej Gwiazdy oraz cała akcja pomagania klubowi,
- postawa Arkadiusza Głowackiego,
- przyjście Radosława Cierzniaka.
Minus sezonu:
- okres prezesury Roberta Gaszyńskiego (w porównaniu do zapowiedzi, początkowych planów, obietnic) i dalsze kłopoty finansowe, organizacyjne, a skutkiem tego niskie miejsce w tabeli,
- postawa Boguskiego, Jankowskiego, Urygi, Crivellaro, Popovicia oraz Cywki, bo na szczęście Buchalik przestał być podstawowym bramkarzem,
- porażka z Cracovią i w konsekwencji niepotrzebne zwolnienie Moskala.
Nadzieja 2016:
- oby minimum jeden-dwóch młodych piłkarzy zaskoczyło i na stałe wskoczyło do podstawowego składu (Drzazga, Handzlik, Bartosz, Marszalik, Kuczak lub ktoś inny),
- tak bardziej ogólnie - kiedyś muszą nastąpić lepsze czasy,
- oby zawodnicy w rundzie wiosennej pokazali wyższy stopień zaangażowania, determinacji i żeby pewnie awansowali do górnej ósemki.
|