Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 23.12.2015, 20:27
Najlepszy mecz:
4-1 z Górnikiem
6-0 z Podbeskidziem
2-2 z Legią
Najgorszy mecz:
1-2 w derbach
0-2 z Lechem
0-2 z Legią

Plus sezonu:
- Cierzniak, Bartosz, Mączyński
- Wisła Kraków to nasza historia
Minus sezonu:
- transfery (Cywka, Popovic, Crivellaro)
- brak sponsora
- pech (głupio tracone punkty i złe decyzje sędziów)

Nadzieja 2016:
- 110 lecie klubu
- młodzież
- sponsor
TYLKO Wisła
Odpowiedz cytując