Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 23.12.2015, 20:03
Najlepszy mecz: 6-0
Najgorszy mecz: derby przy Reymonta
Plus sezonu: Wisła Kraków to moja historia, oprawa AVE WISŁA
Minus sezonu: brak krotkofalowego planu naprawczego i dlugoterminowej strategii dzialania klubu
Nadzieja 2016: Drzazga
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując