|
Najlepszy mecz:
- Wisła-Podbeskidzie 6-0 (jedno z nielicznych spotkań, gdzie przewagę udało się udokumentować bramkami),
- Legia-Wisła 2-2 (skazywani na pożarcie po fatalnych meczach za Smudy zagrali zaskakująco dobrze i powinni wygrać),
- Jaga-Wisła 1-4
Najgorszy mecz:
- przegrane derby
Plus sezonu:
- Cierzniak
- Wisła Kraków to nasza historia
Minus sezonu:
- fatalna postawa w ostatnich kolejkach,
- frajerskie tracenie punktów w spotkaniach, w których przeważaliśmy
- trzy fatalne transfery (Cywka, Popovic, Crivellaro), które nic nie wniosły do gry (wniosły za to sporo do działalności Ekstraklasa Trolls - karny Crivellaro i rożny Popovica na długo pozostaną w pamięci kibiców)
Nadzieja 2016:
Serce podpowiada, że coś się ruszy - może Pawłowski na farcie wygra parę meczów i uda się zakotwiczyć w grupie mistrzowskiej. Do tego jakiś jeden trafiony transfer, który da drużynie pozytywnego kopa. Rozum niestety sugeruje, że będzie coraz gorzej.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|