Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 23.12.2015, 18:09
Zmiana dla zmiany, bo trzeba było pogrozić palcem po przegranych derbach. Sensu w tym nie widzę, a sam Pawłowski nie zwiastuje wzmocnień czy inwestycji w rozwój klubu.
..
Odpowiedz cytując