Wyświetl pojedynczy post
mari339
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10907
Stary 23.12.2015, 18:08
Nie wiem, czy pamiętacie, ale dzisiaj są 18 "urodziny" Wisły pod wodzą Tele-Foniki. Dlatego z tej okazji chciałbym życzyć nam wszystkim żeby te zapowiadanie wzmocnienia stały się faktem, by Biała Gwiazda odzyskała swój dawny blask, a Cupiał swój zapał do budowania piłkarskiej potęgi, żebyśmy jeszcze nie raz mogli świętować na Rynku zdobycie Mistrzostwa Polski!
Teraz jest dobry czas, by przypomnieć sobie te wszystkie sukcesy osiągnięte przez te 18 lat. 8 tytułów mistrzowskich to nie byle co. Dlatego miejcie trochę zaufania do Bossa, zamiast z góry krytykować jego działania (zatrudnienie Pawłowskiego).
Odpowiedz cytując