Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
10906
23.12.2015, 17:57
arti
napisał(a):
Pozmawialiśmy o przyszłości klubu. Widziałem u pana Cupiała duże zaangażowanie i entuzjazm, gdy mówił o Białej Gwieździe.
Prezes stwierdził, że Wisłę jest stać, żeby wiosną wygrała wszystkie mecze w lidze.
To je vyborne!
Tekst z jak z 1998. Czekam na podobną pakę
Jakby JW. P.Cupiał i trener Pawłowski nie pamiętali to:
Sarnat-M&B.Zając, Węgrzyn,?-Pater,Kałużny,Czerwiec (Bukalski), Kali-Niciński, Dubicki
I to nie miał na myśli byle jakich wygranych
oczywiście ulubioną "siódemeczką" p. Cupiała
MłodePokolenie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MłodePokolenie
Znajdź inne posty napisane przez MłodePokolenie