Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10906
Stary 23.12.2015, 17:57
arti napisał(a):Wyświetl post
Pozmawialiśmy o przyszłości klubu. Widziałem u pana Cupiała duże zaangażowanie i entuzjazm, gdy mówił o Białej Gwieździe. Prezes stwierdził, że Wisłę jest stać, żeby wiosną wygrała wszystkie mecze w lidze.

To je vyborne!
Tekst z jak z 1998. Czekam na podobną pakę
Jakby JW. P.Cupiał i trener Pawłowski nie pamiętali to:
Sarnat-M&B.Zając, Węgrzyn,?-Pater,Kałużny,Czerwiec (Bukalski), Kali-Niciński, Dubicki
I to nie miał na myśli byle jakich wygranych oczywiście ulubioną "siódemeczką" p. Cupiała
Odpowiedz cytując