Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10904
Stary 23.12.2015, 17:47
arti napisał(a):Wyświetl post
Pozmawialiśmy o przyszłości klubu. Widziałem u pana Cupiała duże zaangażowanie i entuzjazm, gdy mówił o Białej Gwieździe. Prezes stwierdził, że Wisłę jest stać, żeby wiosną wygrała wszystkie mecze w lidze.

To je vyborne!
Tekst z jak z 1998. Czekam na podobną pakę

D:Będzie pan chciał sprowadzić do Krakowa kogoś ze Śląska? Flavio Paixao, Tomasz Hołota czy Piotr Celeban pewnie chętnie by znów z panem popracowali?

TP:[...] Zresztą wymienieni piłkarze mają ważne kontrakty, więc jeśli chodzi o nich, to nie ma tematu.


Chyba jednak nie do końca jak w 1998, skoro dalej będziemy szukać ludzi z kartą w ręce
Odpowiedz cytując