Stelio napisał(a):

Pozmawialiśmy o przyszłości klubu. Widziałem u pana Cupiała duże zaangażowanie i entuzjazm, gdy mówił o Białej Gwieździe.
Prezes stwierdził, że Wisłę jest stać, żeby wiosną wygrała wszystkie mecze w lidze.
To je vyborne!
Tekst z jak z 1998. Czekam na podobną pakę

Jakby JW. P.Cupiał i trener Pawłowski nie pamiętali to:
Sarnat-M&B.Zając, Węgrzyn,?-Pater,Kałużny,Czerwiec (Bukalski), Kali-Niciński, Dubicki