FraMat napisał(a):

|
No, nie mamy aspiracji i tyle.
|
Każdy kto ma aspiracje, w pierwszym składzie takie "talenty" jak Jankowski, Uryga, Boguski, Cywka i Crivelaro, a na ławce nieodkryte talenty w rodzaju Kujawy czy Buchalika jest - delikatnie mówiąc - mało rozgarnięty. I tutaj fialo ma rację.
Wesołych Świąt