Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 23.12.2015, 16:33
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No, nie mamy aspiracji i tyle.
Każdy kto ma aspiracje, w pierwszym składzie takie "talenty" jak Jankowski, Uryga, Boguski, Cywka i Crivelaro, a na ławce nieodkryte talenty w rodzaju Kujawy czy Buchalika jest - delikatnie mówiąc - mało rozgarnięty. I tutaj fialo ma rację.

Wesołych Świąt
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.12.2015 o godz. 00:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując