IncognitoTSW napisał(a):

Ja nie oceniam, co do górnictwa to ponowię pytanie :
|
Nie znam się szczerze i nie wiem o co ten krzyk? Jak wyżej napisałem zobaczymy z czym górnictwo zostawią po 4 latach.
Pytasz mnie jako wyborce jaki ma PiS program na górnictwo? Nie wiem, nie zastanawiałem się bo mnie osobiście to nie dotyczy to i zainteresowanie jest mocno średnie.