Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34406
Stary 23.12.2015, 15:44
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post

Ja nie oceniam, co do górnictwa to ponowię pytanie :
Nie znam się szczerze i nie wiem o co ten krzyk? Jak wyżej napisałem zobaczymy z czym górnictwo zostawią po 4 latach.

Pytasz mnie jako wyborce jaki ma PiS program na górnictwo? Nie wiem, nie zastanawiałem się bo mnie osobiście to nie dotyczy to i zainteresowanie jest mocno średnie.