TSWthedues napisał(a):

|
Piszesz, że PiS nie odpowiada konstruktywnie na zadane pytania a opozycja jest w tym wszystkim czysta?
|

o tym właśnie mówię. Tak jakby PO było jakimś wzorcem do którego PiS chce równać.
Ja nie oceniam, co do górnictwa to ponowię pytanie :
IncognitoTSW napisał(a):

"Przed polskim górnictwem otwiera się nowa perspektywa - mówi premier Beata Szydło. Z okazji Barbórki szefowa rządu spotkała się z górnikami z kopalni węgla Brzeszcze. Zadeklarowała, że rządzący są zdeterminowani, by bronić polskiego przemysłu wydobywczego. "Dziś trzeba mówić o rozwoju polskiego górnictwa, a nie o jego restrukturyzacji, zwijaniu, czy wygaszaniu"
Koledzy z PiS, co w zamian Białej Księgi, którą odrzuciliście ?
http://www.koscian.net/%E2%80%9EBial...za_,27048.html
|