Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34405
Stary 23.12.2015, 15:38
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Piszesz, że PiS nie odpowiada konstruktywnie na zadane pytania a opozycja jest w tym wszystkim czysta?
o tym właśnie mówię. Tak jakby PO było jakimś wzorcem do którego PiS chce równać.


Ja nie oceniam, co do górnictwa to ponowię pytanie :
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post

"Przed polskim górnictwem otwiera się nowa perspektywa - mówi premier Beata Szydło. Z okazji Barbórki szefowa rządu spotkała się z górnikami z kopalni węgla Brzeszcze. Zadeklarowała, że rządzący są zdeterminowani, by bronić polskiego przemysłu wydobywczego. "Dziś trzeba mówić o rozwoju polskiego górnictwa, a nie o jego restrukturyzacji, zwijaniu, czy wygaszaniu"

Koledzy z PiS, co w zamian Białej Księgi, którą odrzuciliście ?
http://www.koscian.net/%E2%80%9EBial...za_,27048.html