Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 23.12.2015, 15:26
Najlepszy mecz:
- Podbeskidzie (wynik)
- Jagiellonia (wynik)
- Legia (zaangażowanie i oprawa na trybunach)

Najgorszy mecz:
- Derby (wynik i frekwencja)
- Legia (wynik i frekwencja)

Plus sezonu:
- Cierzniak, Jović, Bartosz
- Wisła Kraków To Moja Historia
- mimo wszystko w wielu meczach gra miła dla oka

Minus sezonu:
- Brak sponsora tytularnego
- Pogłębiający się kryzys
- kolejne serie przerwane (derby)

Nadzieja 2016:
- Cupiał
- Młodzież
- 110 lat - może będzie jakiś prezent na urodziny
Odpowiedz cytując