|
Najlepszy mecz:
- Podbeskidzie (wynik)
- Jagiellonia (wynik)
- Legia (zaangażowanie i oprawa na trybunach)
Najgorszy mecz:
- Derby (wynik i frekwencja)
- Legia (wynik i frekwencja)
Plus sezonu:
- Cierzniak, Jović, Bartosz
- Wisła Kraków To Moja Historia
- mimo wszystko w wielu meczach gra miła dla oka
Minus sezonu:
- Brak sponsora tytularnego
- Pogłębiający się kryzys
- kolejne serie przerwane (derby)
Nadzieja 2016:
- Cupiał
- Młodzież
- 110 lat - może będzie jakiś prezent na urodziny
|