Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10894
Stary 23.12.2015, 14:50
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Idealnym przykładem na wyjście z kryzysu finansowego i to nie małego m.in. dzięki wiernym kibicom jest Borussia Dortmund, FC Koln, albo Feyenoord. Niestety tam mentalność jest inna, sprzedaje się więcej karnetów (często one stanowią 60%-70% całej pojemności stadionu, na mecze przychodzą nierzadko całe rodziny. U nas jest inne podejście...., niestety :(
Inne kraje, inna zamożność społeczeństwa i inny poziom - zarówno sportowy jak i szeroko rozumiane warunki oglądania - dojazd na stadion, catering itp.
Jak chcemy mieć średnią chociaż 18 tys. to albo musimy grać mocno i na serio (tzn. nie dawać d.py wiosną - teraz to nieaktualne, ale sezon czy zwłaszcza dwa temu tak było) w top 3 i bilety za max 30 złotych albo sportowo tak jak teraz i bilety za dychę.
W przeciwnym razie pozostaje się obrażać na rzeczywistość i niedobrych "kibiców sukcesu", którzy nie chcą płacić niemałych pieniędzy i tracić paru godzin na byle co.
Odpowiedz cytując