Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 23.12.2015, 14:44
Najlepszy mecz: Wisła - Górnik 4:1, Wisła - Lech 2:0, Podbeskidzie - Wisła 0:6
Najgorszy mecz: Ostatnie derby na R22.

Plus sezonu: Arek Głowacki, Radek Cierzniak i akcja "Wisła Kraków to nasza historia".
Minus sezonu: Dalsze kłopoty finansowe, zarząd+właściciel.

Nadzieja 2016: najtrudniejsze do wskazania, nie mam kompletnie pomysłu.
Odpowiedz cytując