|
Najlepszy mecz: Wisła - Górnik 4:1, Wisła - Lech 2:0, Podbeskidzie - Wisła 0:6
Najgorszy mecz: Ostatnie derby na R22.
Plus sezonu: Arek Głowacki, Radek Cierzniak i akcja "Wisła Kraków to nasza historia".
Minus sezonu: Dalsze kłopoty finansowe, zarząd+właściciel.
Nadzieja 2016: najtrudniejsze do wskazania, nie mam kompletnie pomysłu.
|