Temat
:
Podsumowanie roku w wykonaniu Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
Szajba_
Senior Member
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow
Offline
#
5
23.12.2015, 14:34
Najlepszy mecz
: Podbeskidzie - Wisła (0:6)
Najgorszy mecz
: ostatnie Derby
Plus sezonu
:
- Cierzniak
- sa przeblyski dobrej gry...
Minus sezonu
:
-...ale generalnie caly czas w dol
Nadzieja 2016
: Handzlik, Drzazga
Szajba_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szajba_
Znajdź inne posty napisane przez Szajba_