Najlepszy mecz: 0:6 z PBB i 2:0 z Amicą
Najgorszy mecz: Derby. No i tradycyjnie już PP, oddany walkowerem
Plus sezonu: 1. Arek Głowacki - pokazał, że lata się nie liczą 2. Radosław Cierzniak - uratował nas przed ostatnim miejscem w tym sezonie 3. Kuba Bartosz - może trochę na wyrost, ale podoba mi się ten chłopak
Minus sezonu: 1. Forma Brożka - przeciwieństwo Głowy, wraz z upływem czasu jest coraz to słabiej niestety 2. Ofensywne trio Jankowski-Crivellaro-Popović - wiadomo za co 3. Wieczne zawirowania w zarządzie
Nadzieja 2016: Ani nowy prezes (bo jakby był dobry to i TSowi by się lepiej wiodło), ani nowy trener (zmiana ale na pewno nie na lepsze) ani też młodzi (za mało na razie pokazali, żeby pokładać w nich nadzieję). Więc cóż... zostaje chyba tylko nadzieja na górną 8
