Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 23.12.2015, 14:17
Najlepszy mecz: Podbeskidzie - Wisła (0:6), granie w piłkę wychodziło jak za dawnych lat... Takiego wyniku możemy już długo nie zobaczyć, ewentualnie w przeciwną stronę.

Najgorszy mecz: Derby wraz z całą otoczką ("tak się bawią ludzie" i "niech patrzy cały świat jak nasza Wisła gra")

Plus sezonu: 1. Radosław Cierzniak - trafił do nas z przypadku a został czołowym bramkarzem ligi, dając nam w końcu trochę spokoju z tyłu. Strach pomyśleć jakie miejsce w tabeli zajmowalibyśmy gdyby w bramce dalej wisiał ręcznik bronił (?) Buchalik albo Miśkiewicz.
2. Arkadiusz Głowacki - za charakter i zaangażowanie
3. Akcja "Wisła Kraków to nasza historia"

Minus sezonu: 1. Prezesi i zarząd klubu, właściciel.
2.Problemy z licencją, długi, przegrane sprawy z byłymi piłkarzami i trenerem.
3. Sekstet Jankowski, Uryga, Boguski, Cywka, Crivellaro i Popović.

Nadzieja 2016: Handzlik
Odpowiedz cytując