Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10893
Stary 23.12.2015, 14:16
Jeśli już przy piknikach jesteśmy: szczerze mówiąc, o wiele bardziej podoba mi się zapełniony stadion, niż w większości puste trybuny, na których siedzą tylko kumaci.

Podejrzewam, że to też aspekt psychologiczny, który może wpływać na przyjeżdżające na Reymonta zespoły, kiedy zawodnicy wychodzą z szatni i od razu widzą, że na Wiśle jest tak tłumnie.
Ostatnio edytowane przez enzo : 10.01.2016 o godz. 02:04.
Odpowiedz cytując