TSWthedues napisał(a):

No i to jest logika PiS-u.
Na zarzut "robicie coś niezgodnego z konstytucją, łamiecie prawo" odpowiadacie "PO też robiło i to więcej". Na zarzut "jak to bez vacatio legis?!" odpowiadacie "A bo PO 80 ustaw bez vacatio legis wprowadziła".
To tylko podkreśla jak mało się różnicie.
Tak samo podczas wczorajszej debaty woleliście dyskutować z krzykaczami z PO i .N na temat kobiet i kultury zamiast odpowiadać na konkretne pytania gdy akurat padały, chociażby to pytanie o zaprzysiężenie pozostawione bez odpowiedzi.
Tak samo dzieje się na tym forum, jak pytam kolegów z PiS o konkretną sprawę na temat górnictwa to też cicho-sza. Jak trzeba prowadzić pyskówki z 60-kilogramowym albo porozmawiać o podstarzałym emerytowanym aktorze czy o gościu z KOD-u, który nie płaci alimentów, to jesteście do tego pierwsi. Serio to jest istotne dla Polski co robi Marek Kondrat? I czy klientów holenderskiego banku to powinno obchodzić?