|
Wielkimi krokami zbliżamy się do koca roku 2015. Jak zawsze ten okres to wszelkiego rodzaju podsumowania, statystyki, opisywanie swoich pozytywnych jak i negatywnych zaskoczeń i oczywiście nadziei na nowy rok.
Dlatego zapraszam was wszystkich do wzięcia udziału w takim naszym wewnętrznym podsumowaniu mijającego roku. Poniżej przedstawiam kilka głównych kategorii, które później mam nadzieje, uda mi się spisać i podsumować.
Najlepszy mecz:
Najgorszy mecz:
Plus sezonu:
Minus sezonu:
Nadzieja 2016:
W każdym z powyższych punktów można wpisać maksymalnie trzy zdarzenia!
Oczywiście temat również służy dyskusji, ale w przyzwoitej formie bez zbędnego rozmywania.
Zapraszam.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|