Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17972
Stary 23.12.2015, 13:41
Szajba_ napisał(a):Wyświetl post
idac tym tropem, Uryga moze grac na stoperze, bez sensu.
z pożytkiem dla niego i wszystkich wokół by było, gdyby tam grał. A już na pewno dla rozegrania Wisły
Odpowiedz cytując