Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 23.12.2015, 11:39
Wymień mecze, w których Kazek był bezradny, przeciwnik nas zdominował a Kazek i piłkarze nie wiedzieli co robić. Ja też nie robię z Moskala człowieka bez skazy, ale w kluczowych sytuacjach nie Kazek kopie piłkę... On ma wymyślić sposób grania taki, który pozwoli na stwarzanie sytuacji. Było z tym źle? Mogę się przyczepić do stałych fragmentów, niektórych wyborów personalnych i tyle.

edit. nie ma sensu zresztą ciągnąć w kółko tej samej dyskusji - tym bardziej, że to wątek o nowym trenerze.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 23.12.2015 o godz. 11:42.
Odpowiedz cytując