d napisał(a):

|
Nie żebym był specjalnym zwolennikiem powrotu Małeckiego, ale on *teoretycznie* może grać w ataku - może taka logika stoi za ewentualnym transferem?
|
idac tym tropem, Uryga moze grac na stoperze, bez sensu.
hawaiisurfer napisał(a):

Ale dla naszego aktualnego środka pola (bez Mąki) to Zwoliński czy Lewczuk są jak Muller czy Boateng
|
fair point