Wyświetl pojedynczy post
Szajba_
Senior Member
 
 
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17971
Stary 23.12.2015, 11:08
d napisał(a):Wyświetl post
Nie żebym był specjalnym zwolennikiem powrotu Małeckiego, ale on *teoretycznie* może grać w ataku - może taka logika stoi za ewentualnym transferem?
idac tym tropem, Uryga moze grac na stoperze, bez sensu.

hawaiisurfer napisał(a):Wyświetl post
Ale dla naszego aktualnego środka pola (bez Mąki) to Zwoliński czy Lewczuk są jak Muller czy Boateng
fair point
Odpowiedz cytując