Szajba_ napisał(a):

no tak, ale z drugiej strony nasz srodek pola nie walczy z Mullerem czy Boatengiem tylko z Zwolinskim i Lewczukiem, wiec bez przesady
|
Ale dla naszego aktualnego środka pola (bez Mąki) to Zwoliński czy Lewczuk są jak Muller czy Boateng
