Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 23.12.2015, 08:35
A ja się właśnie nie zgadzam. Na piłkarzy lepszych nie liczę. Pewnie trzeba będzie dalej kręcić bat z g... Jeżeli TP w Śląsku mając lepszy skład ( przede wszystkim jednak obszerniejszy) wylądował tam gdzie wylądował to jakie mamy przesłanki żeby myśleć, że u nas będzie lepiej?
Tak jak powiedziałem - nie wiem czy on jest dobrym czy złym trenerem. Wiem, że jest bardzo niepewną opcją. W naszej sytuacji to chyba nie jest rozwiązanie pozwalać sobie na eksperymenty. Zdaję sobie sprawę, że nie stać nas na nikogo z nazwiskiem ( który również nie gwarantuje sukcesu) ale w takim razie po ch.... wypierdzielać Moskala? Też jest tani i też ciągle niepewny. Co by osiągnął gdyby mu dokupić ze 4 wyrobników na uzupełnienie składu? Tego się (w tym rozdaniu) nie dowiemy.
Coraz bardziej w tle zaczynam dostrzegać inną opcję a mianowicie TP jako słup i Smuda jako ten mityczny dyr. sportowy i jako "nadtrener". I tu zaczynam się bać jeszcze bardziej.
Odpowiedz cytując