Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 23.12.2015, 07:45
Stało się... mleko zostało rozlane... niestety nie stać nas nawet na trenerów młodego pokolenia (Rumak) aczkolwiek to byłoby nie fair gdybyśmy na Pawłowskim postawili krzyżyk. Musimy być cierpliwi, jeżeli będą transfery to być może Tadek coś sklei z tego składu i powalczy o 8-kę.

Pamiętajcie też, że to trener naszej zgody, który nie ma w CV połowy polskiej ekstraklasy i I Ligi - Dajmy mu szanse.
Odpowiedz cytując