Wojtas napisał(a):

Pawłowski to poprostu trener miły.Fajny ,lubiany,zawsze uśmiechnięty.Pilkarze go lubią.
Ma jedną wadę.Jest słabym trenerem...
Niewiem po co to ,na co,z czym to sie je.Na poczatku jak newsa przeczytalem,to jakbym dostał czymś w tył glowy
Od razu przypomnial mi sie Liczka za Kaspreczaka.
ALe potem.....Sam pamietam jak Slask jeszce z dobrymi grajkami gral nawet dobrą pilkę.
No coz,jedno wiem..
Juz nigdy nie uwierze w zadne "infa' Z roznych zrodel.Mam juz tego dośc.Ktos robi sobie ubaw ,teraz to wsyztsko czytajac.Ktory to juz raz?
Wazne tez czy ktos nas wzmocni.Jakis napastnik przedwszyskim.Ktokolwiek.Jakby wrocil Sarki i Dziki Donald to juz by mozna jakos ofensywe zmontowac.I to juz byly promyk nadzieji.
W kazdym razie po malym szoku,wlacza sie zdrowy rozsdek.....bo z trenerami w Polsce jest tak rozne(choby jak odpaliz Zielinski w Cracurvie,choc kto tam na niego stawial).
A noz Tadek zapewni gre w grupie Mistrrzowskiej?Pozatym zaden trener ktory by do nas przyszedl BY TEGO NIE ZAGWARANTOWAŁ.
Wiec tak naprawde jak Brozek zacznie strzlelac z 2 metrow do pustej,Guzmic przypomni sobie jako sie gra w obronie,Cierzniak zostanie ,Guerrier zlapie forme,wroci SARKI (!!) itd...to napewno na Grupe Mistrzowska sznase są.Bo kadrowo ,no bez jaj jak na tak słaby twór jak Ekstaklasa gdzie liderem jest PIAST GLIWICE m...tu wszysko sie zdarzyc moze,my tacy slabi nie ejstesmy.Kontuzje +sedziowie ,to tez trzba brac pod uwage .(tabele bez pomylek sedziwoskkich tez)
|
Słaby trener - na moje to na taką weryfikację jest o wiele za wcześnie. Pierwszy rok ze Śląskiem znakomity, drugi słaby. Opinia o tym jakoby Teddy był fajnym i lubianym trenerem przez piłkarzy dla mnie to mit: Z Milą się nie pierd,olił i powiedział w tv na wejściu, że jest za gruby. Krytykuje swoich piłkarzy otwarcie w mediach, a piłkarzyny na swoim punkcie są wrażliwe, więc wcale Tadek to nie takie ciepłe kluchy. Na jego obronę w tym sezonie działa to, że grał w pucharach a to typowo polski syndrom jak na przykład Ruchu Kociana, że potem następuje zjazd. Można było usłyszeć plotki, że piłkarzyny grały we Wrocławiu przeciwko niemu, więc też nie wiadomo jak to do końca było, że wyniki były słabe. Plusem Teda jest to, że w Śląsku musiał sobie radzić z kadrą w której jest 16 piłkarzy , więc z podobnym problemem będzie się mierzył u nas.