Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 23.12.2015, 01:48
C tak jak mówiłem, zamiast Hugo Broosa jest Tadek Pawłowski. Czyli zamiast coca coli na koszulkach będzie denaturat?

A tak na poważnie to ruch ten świadczy jednoznacznie o kilku sprawach
1. WISŁAZWE, SKWK, .......... - zmieńcie sobie informatora bo ktoś sobie z Was niezłe jaja zrobił z tym nowym rozdaniem, odbudowa Wielkiej Wisły i powrocie zapału u Cupiała...
2. Wybór trenera jasno wskazuje nam również kilka innych rzeczy a mianowicie: ciągle "szukanie" sponsora, brak wartościowych transferów do klubu, Ciąg dalszy oszczędności i wychodzenia z mitycznych długów... Gratuluję panu Cupialowi, zrobił z Wisły pod względem finansowym i sportowym druga Koronę Kielce!!! Amerykański sen na odwrót, od milionera do pucybuta w 4 lata, ale przynajmniej kibice pozwiedzaja nowe miejsca Podczas wyjazdów w przyszłym sezonie...
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Stelio : 23.12.2015 o godz. 01:57.
Odpowiedz cytując