Temat
:
Tadeusz Pawłowski - na szczęście już nie jest trenerem Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
Wesoły Romek
Senior Member
Od: 02.2010
Offline
#
162
23.12.2015, 00:02
Nie znam Tadeusza Pawłowskiego i niewiele o nim wiem. Dlatego jedyne co mogę zrobić, to życzyć mu powodzenia. Bo po pierwsze to trener naszej Wisły, a po drugie - Iron Man:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...206,1,789.html
Wesoły Romek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wesoły Romek
Znajdź inne posty napisane przez Wesoły Romek