Wyświetl pojedynczy post
Wesoły Romek
Senior Member
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 23.12.2015, 00:02
Nie znam Tadeusza Pawłowskiego i niewiele o nim wiem. Dlatego jedyne co mogę zrobić, to życzyć mu powodzenia. Bo po pierwsze to trener naszej Wisły, a po drugie - Iron Man: http://www.przegladsportowy.pl/pilka...206,1,789.html
Odpowiedz cytując