Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34389
Stary 22.12.2015, 22:38
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Przypominam że wisisz mi trzy malty. Daj znać czy na Święta będziesz w Polsce. Jeśli tak to moglibyśmy się rozliczyć.
Użytkowników przepraszam że piszę na forum ogólnym, ale użytkownik wieśniak postanowił nie odpowiadać na moje privy.
Nie odpowiadalem bo nawet zadnej wiadomosci nie mialem, gdyz mam Ciebie na liscie zignorowanych i gdyby inny uzytkownik nie powiedzial mi o tej wiadomosci na SB to bym nawet nie wiedzial Na swieta mnie nie bedzie. Tak jak wczesniej pisalem Ci w wiadomosci prywatnej - jak bede sie wybieral do Polski to sie odezwe. Na dzien dzisiejszy wyglada na to, ze bedzie to luty/marzec. Wlasnie w tym celu, zeby nie przedluzac dopytywalem sie czy odpowiadalaby Tobie opcja jakiejs wysylki badz zakupu w internecie. Tez przepraszam, ze tutaj ale zaklad to zaklad