wislak68 napisał(a):

Przypominam że wisisz mi trzy malty. Daj znać czy na Święta będziesz w Polsce. Jeśli tak to moglibyśmy się rozliczyć.
Użytkowników przepraszam że piszę na forum ogólnym, ale użytkownik wieśniak postanowił nie odpowiadać na moje privy.
|
Nie odpowiadalem bo nawet zadnej wiadomosci nie mialem, gdyz mam Ciebie na liscie zignorowanych i gdyby inny uzytkownik nie powiedzial mi o tej wiadomosci na SB to bym nawet nie wiedzial

Na swieta mnie nie bedzie. Tak jak wczesniej pisalem Ci w wiadomosci prywatnej - jak bede sie wybieral do Polski to sie odezwe. Na dzien dzisiejszy wyglada na to, ze bedzie to luty/marzec. Wlasnie w tym celu, zeby nie przedluzac dopytywalem sie czy odpowiadalaby Tobie opcja jakiejs wysylki badz zakupu w internecie. Tez przepraszam, ze tutaj ale zaklad to zaklad
