Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 22.12.2015, 22:36
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Zrozumiałbym zwolnienie Moskala i zatrudnienie na jego miejsce kogoś z większym, lepszym dorobkiem trenerskim i doświadczeniem, ale jeżeli zatrudniamy gościa którego poziom jest porównywalny z Moskalem to sorry.

Czuję się jakby mi ktoś dał plaskacza w twarz, serio.

Zawsze będę życzył Wiśle jak najlepiej i jej kibicował bez względu na wyniki, na dobre i na złe, ale spodziewałem się kogoś lepszego.

Tyle nazwisk się pojawiało, a wybrali najgorzej jak mogli.
A serio myslisz, ze na kogoś lepszego nas stać ? Mysle, że Pawłowski to nie był pierwszy wybór, ale pierwszy który się zgodził.
Odpowiedz cytując