Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 22.12.2015, 22:18
regan napisał(a):Wyświetl post
Ale po co z nim podpisywali na 1,5 roku jak najpóźniej w czerwcu go wydupczy?
Bo z tego co wiadomo Tadzio miał oto takie statystki (wg weszlo):

pierwsza runda – 1,92
druga runda – 1,84
trzecia runda – 1,27
czwarta runda – 0,88

Ktoś policzył i wyszło, że na czwartą rundę Tadzia nie warto brać
Odpowiedz cytując