regan napisał(a):

|
Ale po co z nim podpisywali na 1,5 roku jak najpóźniej w czerwcu go wydupczy?
|
Bo z tego co wiadomo Tadzio miał oto takie statystki (wg weszlo):
pierwsza runda – 1,92
druga runda – 1,84
trzecia runda – 1,27
czwarta runda – 0,88
Ktoś policzył i wyszło, że na czwartą rundę Tadzia nie warto brać
