Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 22.12.2015, 21:58
to brzmi jak niezły żart. Może chodzi o to, żeby Śląsk nas przeskoczył i utrzymał się estraklapie ?

Dodatkowo się zastanawiam co go skusiło aby z nami podpisać ...
Odpowiedz cytując