|
Wyjeb gre srodkiem. Dodaj zagrania na obieg. Bocznym obroncom w instrukcjach daj gre wyzej, wlaczanie sie do ataku. Skrzydlowym funkcje wsparcia.
Kontrole graj tylko w meczach u siebie. Na wyjazdach tylko kontratak badz z mocniejszymi nawet defensywe. W pucharach z druzynami z topu europejskiego to i u siebie gram z kontry albo defenswnie czasem.
Z tych wszystkich co wymieniles to bym wyjebal tylko popovicia i cywke. Reszta nawet dobrze napierdziela na swoich pozycjach.
|