|
Nie będę wyjątkiem, jak napiszę, że pierwsze wrażenie było negatywne...szczególnie, jak co niektórzy wiedzieli tutaj "Hugo Bossa" ;-)
Z drugiej strony, przy tak słabym składzie, to nawet Guardiola niewiele by zmienił. Dla nas i tak kluczową kwestią pozostaje potencjalne wzmocnienia/osłabienia.... obyśmy nie spadli...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|