Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 22.12.2015, 20:26
Nie będę wyjątkiem, jak napiszę, że pierwsze wrażenie było negatywne...szczególnie, jak co niektórzy wiedzieli tutaj "Hugo Bossa" ;-)

Z drugiej strony, przy tak słabym składzie, to nawet Guardiola niewiele by zmienił. Dla nas i tak kluczową kwestią pozostaje potencjalne wzmocnienia/osłabienia.... obyśmy nie spadli...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując