Dopóki miał Milę było w porządku.
Potem i po odejściu Paixao i tego Czecha wszystko padło na pysk.
Rok temu bym się cieszył, ale dziś?:(
Powodzenia... oby z sukcesami trenował nas do 2017 i dłużej.
5 dni temu z powagą rozważaliśmy nazwiska Broosa i O'Leary'ego... znów zrobiono z nas łosi...

To teraz czekam na transfery
