Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 22.12.2015, 18:32
Dopóki miał Milę było w porządku.
Potem i po odejściu Paixao i tego Czecha wszystko padło na pysk.
Rok temu bym się cieszył, ale dziś?:(
Powodzenia... oby z sukcesami trenował nas do 2017 i dłużej.

5 dni temu z powagą rozważaliśmy nazwiska Broosa i O'Leary'ego... znów zrobiono z nas łosi...
To teraz czekam na transfery
Ostatnio edytowane przez arti : 22.12.2015 o godz. 18:36.
Odpowiedz cytując