Temat
:
Tadeusz Pawłowski - na szczęście już nie jest trenerem Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
Od: 05.2015
Offline
#
42
22.12.2015, 18:17
O tyle o ile patrząc na suche fakty Pawłoski
1) Przejął w chujowym momencie Śląsk po Lewym.
2) Wybronił przed spadkiem
3) W następnym bodajże sezonie wprowadził do pucharów
4) Wprowadza młodzież
Taki to zły trener ?
Mysciak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mysciak
Znajdź inne posty napisane przez Mysciak