Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#457
Stary 22.12.2015, 17:44
Prze........ Zawsze jak patrzylem na tego goscia wydawal mi sie taki nijaki i w duchu myslalem, ze jak dobrze ze nie mamy takiego trenera i ze jest chociaz ten Moskal hahaha no to wykrakalem
Odpowiedz cytując