Wyświetl pojedynczy post
Kemot22
Junior Member
 
Od: 07.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#450
Stary 22.12.2015, 17:40
Rumak...hm...nie lubię go, nie jestem fanem tej opcji i wątpię by mógł mieć wpływ i wywierać presję na BC w trudnych chwilach.... ale patrząc historycznie to zaciągi z Wielkopolski (głownie Poznania) raczej wychodziły Wiśle na dobre : )
Odpowiedz cytując