Temat
:
Kto nowym trenerem Wisły ?
Wyświetl pojedynczy post
Kemot22
Junior Member
Od: 07.2015
Offline
#
450
22.12.2015, 17:40
Rumak...hm...nie lubię go, nie jestem fanem tej opcji i wątpię by mógł mieć wpływ i wywierać presję na BC w trudnych chwilach.... ale patrząc historycznie to zaciągi z Wielkopolski (głownie Poznania) raczej wychodziły Wiśle na dobre : )
Kemot22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kemot22
Znajdź inne posty napisane przez Kemot22