|
Jesli Skorza .......to on na suche nie przyjdzie.Ktos MUSI mu zagwarantowac ze beda jakies transfery itd.Walka o utrzymanie go nie intersuje zapewne.Czyli to bedzie pozytyw.
Jesli Rumak albo ktos Rumako Podobny ......to w sumie niemwiem po co.Za cholere by mi taka opcja nie pasuje.Bo jeszce spokojnie mozna o grze w grupie msitrzowskiej mysleć.A taki Rumak to bardziej do krzyczenia i ratowania od spadku jest.
czyli nowe nazwisko trenera zdradzi plany Cupiala.
|