Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17951
Stary 22.12.2015, 16:42
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Całe szczescie, ze agent Sadloka i Cierzniaka zdementował odejscie jednego i drugiego. Sprzedawanie Cierzniaka to byłaby głupota zwłaszcza przy problemach jakie mamy.
Akurat tym hieną bym nie wierzyl dla nich liczy sie prowizja od każdego transferu . Zazwyczaj dementują a za plecami uzgadniają warunki transferów.
Odpowiedz cytując