mitmichael napisał(a):

|
Całe szczescie, ze agent Sadloka i Cierzniaka zdementował odejscie jednego i drugiego. Sprzedawanie Cierzniaka to byłaby głupota zwłaszcza przy problemach jakie mamy.
|
Akurat tym hieną bym nie wierzyl dla nich liczy sie prowizja od każdego transferu . Zazwyczaj dementują a za plecami uzgadniają warunki transferów.