Wyświetl pojedynczy post
Wisła Prokocim
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10859
Stary 22.12.2015, 15:58
....a co tu się dzieje ..... prawie same płaczki, Jeszcze mamy większą część sezonu przed sobą a wy płaczecie jakbyśmy już spadli
Ostatnio edytowane przez Wisła Prokocim : 22.12.2015 o godz. 16:05.
Odpowiedz cytując