Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Wisła Prokocim
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
10859
22.12.2015, 15:58
....a co tu się dzieje ..... prawie same płaczki, Jeszcze mamy większą część sezonu przed sobą a wy płaczecie jakbyśmy już spadli
Ostatnio edytowane przez Wisła Prokocim : 22.12.2015 o godz. 16:05.
Wisła Prokocim
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisła Prokocim
Znajdź inne posty napisane przez Wisła Prokocim