radek2323 napisał(a):

|
Jak patrzeć optymistycznie jak klub nie potrafi zatrzymać Cierzniaka przecież jak mamy budowac silna drużynę to podstawa aby został.Moim zdaniem dalej pikujemy w dół jaszcze szybciej niż rok dwa temu w ostatnich poczynaniach nie widzę nic pozytywnego ....
|
A skad ty wiesz ze nie zatrzymamy cierzniaka? Bo ktos sobie napisal a ty juz lamentujesz, idz sie poplacz najlepiej