kerim1906 napisał(a):

Nie czytam niezaleznej, nie oglądam Republiki czy Trwam ponieważ to jebniete zrodla...
Akurat większość sondażu przed wyborami pokzywala spokojne zwycisestwo Pis i tak się wlasnie skonczylo wiec nie wiem w czym problem...
Ale skoro Ty w to wierzysz to wierz...
I pytanie na szybko..
Będzie ci odpowiadal TK po zmianach które przeprowadzi PIS?czy wg. ciebie tak wlasnie powinien wygladac ten organ?Ktory już tak naprawdę do niczego nie będzie potrzebny?