pozbycie sie Ciezniaka to strzal w kolano - bo potrzebujemy bardzo dobrego bramkarza na wiosne zeby walczyc o utrzymanie ( i to wcale nie sarkazm - popatrzcie w tabele) , jesli sie utrzymamy w lidze to w Maju dla Radka droga wolna i pelen szacun ze pomogl nam przez rok - natomiast Sadlok

? niech spie...la , nikt po takim przecietniaku nie bedzie plakal - tylko dlaczego za pare groszy

? przeciez ma jeszcze 2 i pol roku kontraktu - czy warto dawac Uczciwym z Wa-wy i calej polsce sygnal ze za ochlapy z panskiego stolu bedziemy sie schylac i cieszyc

? mam nadzieje ze BC nie pusci go Lesnemu, Mioduskiemu i tej bandzie handlarzy za mniej niz 2 mln zl - ot, po prostu zeby nie pokazac ze mozemy sie upokorzyc przed kolejna zachcianka tych przekreciarzy ..... a Sadlok po tym numerze w lecie to do dzis nie powinien wychodzic z klubu kokosa , ot tak - ku przestrodze dla innych judaszy ....dorzucic jeszcze w pakiecie Jankesa , to bylby majstersztyk , jak oddanie Amice Dudke i zamina go na Maczyskiego