Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10845
Stary 22.12.2015, 14:12
Jak warszafka sypnie dobrą kasę to niech Cierzniaka biorą.
A Sadlok obowiązkowo musi opuścić Wisłę, słaby grajek.

I czemu Wisła nie umie zatrzymać Cierzniaka? on ma kontrakt z Wisłą i wszystko od niej zależy. Rzecz jasna, jak Cierzniak będzie chciał odejść, a warszafka sypnie kasą to niech odchodzi. Bo z niewolnika nie ma pracownika, a i kasa się przyda.
Tylko w obu wypadkach dobrze warszafkę przycisnąć, żeby nie myśleli, że za paczkę gruszek ich opchniemy tylko dlatego, bo finanse Wisły nie są w najlepszej sytuacji.
Ostatnio edytowane przez element : 22.12.2015 o godz. 14:14.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując